Forum Leatherforum Strona Główna Leatherforum
Skóra i futra
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jest sens istnienia forum?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leatherforum Strona Główna -> Dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koneser



Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 186
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 11:47, 25 Lut 2017    Temat postu: Czy jest sens istnienia forum?

Na forum nic sie praktycznie nie dzieje wiele osób wchodzi i a nie komentuja , wrzucaja zdjęć itp. Juz pomijam zamieszczanie zdjec ,ale chociaż pochwalenia sie ,że widzialem fajna kobiete w skórach albo sasiadka dzisiaj wyskoczyla w mini itp. Sa ludzie z mniejszych miejcowosci rzadko widuja kobiety w skórach i to forum dac troche radosci. Oczywiscie te osoby ,które udzielają sie pomijam. Jest wielu starych forumowiczów zaprzestali udzialu czynnego nie wiem dlaczego? Taka refleksja mnie naszla, bo pamietam pare lat wczesniej forum bylo extra wiele komentarzy,fotek. Jaka jest przyczyna tego? Pozdrawiam

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Sob 17:42, 25 Lut 2017    Temat postu: Re: Czy jest sens istnienia forum?

koneser napisał:
Na forum nic sie praktycznie nie dzieje wiele osób wchodzi i a nie komentuja , wrzucaja zdjęć itp. Juz pomijam zamieszczanie zdjec ,ale chociaż pochwalenia sie ,że widzialem fajna kobiete w skórach albo sasiadka dzisiaj wyskoczyla w mini itp. Sa ludzie z mniejszych miejcowosci rzadko widuja kobiety w skórach i to forum dac troche radosci. Oczywiscie te osoby ,które udzielają sie pomijam. Jest wielu starych forumowiczów zaprzestali udzialu czynnego nie wiem dlaczego? Taka refleksja mnie naszla, bo pamietam pare lat wczesniej forum bylo extra wiele komentarzy,fotek. Jaka jest przyczyna tego? Pozdrawiam


moje zdanie forum jest jakie jest jakoś ciągnie , a czemu mało ludzi co kolwiek pisze czasami nuda , bak chęci i czasami mnie nachodzi refleksja po co i na co , jeszcze jak by sie więcej ludzików udzielało
Powrót do góry
mrnemo



Dołączył: 02 Sie 2008
Posty: 2438
Przeczytał: 3 tematy

Pomógł: 24 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: zachodniopomorskie
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 22:01, 25 Lut 2017    Temat postu:

Póki ktokolwiek jeszcze tu zagląda (np. My) to sens jest Smile

Przecież nie przestaliśmy drukować gazet mimo że pojawiły się tablety?
owszem drukuje się mniej ale nadal sa ludzie, którzy wola czytać tradycyjnie! Wink

Ze wszystkim jest podobnie!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
leatherJ



Dołączył: 19 Cze 2016
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 12:13, 01 Mar 2017    Temat postu:

Oczywiście że jest sens istnienia forum
Warunkiem niepodważalnym jest właściwe podejście do tematu leather- skóry ,a nie wyrobów skóro podobnych !!!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Sob 11:40, 04 Mar 2017    Temat postu:

leatherJ napisał:
Oczywiście że jest sens istnienia forum
Warunkiem niepodważalnym jest właściwe podejście do tematu leather- skóry ,a nie wyrobów skóro podobnych !!!!


weź już przestań a co ci przeszkadza odzież skóro podobna , coś ci powiem kolego przebywam i mieszkam w Niemczech i chodzę po rożnych sklepach markowych i tych nie markowych . powiem ci tylko jedno jeszcze nie znalazłem tak fajnej miękkiej skorki która się nie sam-owicie naciąga przylega i nic się z nią nie dzieje eko skóra co raz lepiej lepsza .
a z spodenki skóra te extra trzeba zapłacić od 300 euro w górę a po co mam kupować czystą skórę i wydawać krocie kiedy za eko zapłacę mniej a mam więcej kiedy kobieta w eko skórze wygląda rewelacyjnie i to mi w zupełności wystarczy

a ty chyba nie miałeś do czynienia z ekstra eko skóra to polecam zobaczyć klika clipów z yutube gdzie prezenterki mają na sobie spodnie eko skórę sam dałem kilka

a co do eko skóry moje fotki tych pan co robiłem tylko i wyłącznie eko skóra
Powrót do góry
leatherJ



Dołączył: 19 Cze 2016
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 14:00, 05 Mar 2017    Temat postu:

Skóra to skóra i tyle -zapach dotyk i wszystkie inne zmysły zadowolone ale jak ktoś lubi substytuty to już jego sprawa

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Nie 16:07, 05 Mar 2017    Temat postu:

leatherJ napisał:
Skóra to skóra i tyle -zapach dotyk i wszystkie inne zmysły zadowolone ale jak ktoś lubi substytuty to już jego sprawa


skóra to skóra sztywna i tyle a porządnej skóry to ty w rękach chyba nie miałeś kolego a rajcujesz się
Powrót do góry
leatherJ



Dołączył: 19 Cze 2016
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 11:30, 06 Mar 2017    Temat postu:

latexfan napisał:
leatherJ napisał:
Skóra to skóra i tyle -zapach dotyk i wszystkie inne zmysły zadowolone ale jak ktoś lubi substytuty to już jego sprawa


skóra to skóra sztywna i tyle a porządnej skóry to ty w rękach chyba nie miałeś kolego a rajcujesz się

Kolegą to ja twoim nie jestem ale skoro lubisz tak sztuczną skórę to załatw sobie i sztuczną kobietę tą ze skaju i ubraną w miękką dermę będziesz wtedy szczęśliwy życzę Ci tego bardzo bardzo


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Śro 7:11, 08 Mar 2017    Temat postu:

leatherJ napisał:
latexfan napisał:
leatherJ napisał:
Skóra to skóra i tyle -zapach dotyk i wszystkie inne zmysły zadowolone ale jak ktoś lubi substytuty to już jego sprawa


skóra to skóra sztywna i tyle a porządnej skóry to ty w rękach chyba nie miałeś kolego a rajcujesz się

Kolegą to ja twoim nie jestem ale skoro lubisz tak sztuczną skórę to załatw sobie i sztuczną kobietę tą ze skaju i ubraną w miękką dermę będziesz wtedy szczęśliwy życzę Ci tego bardzo bardzo



Chciałem grzecznościowo cyt. ( Kolega ) Nie to napiszę ci człowieku spuść z tonu i przestań się upierać bo nie jesteś idealny A co do Kobiety to ja ja mam a ty ? a to jest dowód clip i fotki które są w galerii


[link widoczny dla zalogowanych]

i teraz zwrócę się do pozostałych co powiecie o mojej pani

I Dodam ze kupiłem nie dawno buty swojej pani i ona chodzi tak cały czas ubrana czasami spodnie teraz ma leginsy bordo

LEATHERJ z eko skóry



[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

a tu wracamy z spacerku

[link widoczny dla zalogowanych]


A dla ciebie mała Rada LeatherJ to ty sobie znajdź kobietę Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

i przestań krytykować bo nie masz nic ciekawszego do dodania

Nara człowieku


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Śro 7:16, 08 Mar 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
madawc



Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 187
Przeczytał: 3 tematy

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 15:08, 08 Mar 2017    Temat postu:

Tego typu kozaczki są zajebiste Very Happy Jedyne co bym ewentualnie zmienił, to poszukałbym takiej samej pary, ale z metalowymi szpilkami Smile Tak jak jest teraz, też jest super!
To cholernie rzadkie, żeby spotkać kogoś, kto ma takie same fetysze. U nas to zaraz pomyślą laski, że jesteś chory, itp. Sad


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez madawc dnia Śro 15:11, 08 Mar 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Śro 19:30, 08 Mar 2017    Temat postu:

madawc napisał:
Tego typu kozaczki są zajebiste Very Happy Jedyne co bym ewentualnie zmienił, to poszukałbym takiej samej pary, ale z metalowymi szpilkami Smile Tak jak jest teraz, też jest super!
To cholernie rzadkie, żeby spotkać kogoś, kto ma takie same fetysze. U nas to zaraz pomyślą laski, że jesteś chory, itp. Sad



są kobiety co Lubią ,ale tez trzeba mieć dar przekonywania ja go mam Laughing Laughing Laughing

jedynie LeatherJ ma dziwne pretensje bo tylko skóra prawdziwa
to niech się ubierze i szuka kobiety w tej skórze na pewno zwróci uwagę jakaś na niego
Powrót do góry
[insane]



Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 720
Przeczytał: 10 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Brzeg
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 22:17, 08 Mar 2017    Temat postu:

leatherJ napisał:
latexfan napisał:
leatherJ napisał:
Skóra to skóra i tyle -zapach dotyk i wszystkie inne zmysły zadowolone ale jak ktoś lubi substytuty to już jego sprawa


skóra to skóra sztywna i tyle a porządnej skóry to ty w rękach chyba nie miałeś kolego a rajcujesz się

Kolegą to ja twoim nie jestem ale skoro lubisz tak sztuczną skórę to załatw sobie i sztuczną kobietę tą ze skaju i ubraną w miękką dermę będziesz wtedy szczęśliwy życzę Ci tego bardzo bardzo



Ja zaprzestałem pisania i rzadko tu zaglądam m.in. z tego powodu - 95 procent wrzucanego tutaj materiału, to są jakieś sztucznidła, plastik, święcące coś, a skóry prawie nie ma. Mnie to w ogóle nie kręci, co więcej - uważam za tandetę. Skórzane ciuchy są oczywiście drogie, ale jest tyle możliwości kupienia fajnych, markowych ciuchów skórzanych, że naprawdę - używane super spodnie w świetnym stanie są o wiele tańsze, niż jakieś sztuczne dziadostwo z sieciówki.

Oczywiście jak Kogoś to jara i się Komuś podoba nie mam z tym problemu, bo Każdemu według potrzeb Smile Bardziej chodzi mi o sam fakt i o to forum. Błyszczące rajstopy, plastikowe legginsy, świecące materiały - to nie dla mnie Smile Co innego np. obcisłe skórzane czarne matowe rurki, czy spodnie z lekko rozszerzanymi nogawkami.

[link widoczny dla zalogowanych]


[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez [insane] dnia Śro 22:19, 08 Mar 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Czw 7:49, 09 Mar 2017    Temat postu:

[insane] napisał:
leatherJ napisał:
latexfan napisał:
leatherJ napisał:
Skóra to skóra i tyle -zapach dotyk i wszystkie inne zmysły zadowolone ale jak ktoś lubi substytuty to już jego sprawa


skóra to skóra sztywna i tyle a porządnej skóry to ty w rękach chyba nie miałeś kolego a rajcujesz się

Kolegą to ja twoim nie jestem ale skoro lubisz tak sztuczną skórę to załatw sobie i sztuczną kobietę tą ze skaju i ubraną w miękką dermę będziesz wtedy szczęśliwy życzę Ci tego bardzo bardzo



Ja zaprzestałem pisania i rzadko tu zaglądam m.in. z tego powodu - 95 procent wrzucanego tutaj materiału, to są jakieś sztucznidła, plastik, święcące coś, a skóry prawie nie ma. Mnie to w ogóle nie kręci, co więcej - uważam za tandetę. Skórzane ciuchy są oczywiście drogie, ale jest tyle możliwości kupienia fajnych, markowych ciuchów skórzanych, że naprawdę - używane super spodnie w świetnym stanie są o wiele tańsze, niż jakieś sztuczne dziadostwo z sieciówki.

Oczywiście jak Kogoś to jara i się Komuś podoba nie mam z tym problemu, bo Każdemu według potrzeb Smile Bardziej chodzi mi o sam fakt i o to forum. Błyszczące rajstopy, plastikowe legginsy, świecące materiały - to nie dla mnie Smile Co innego np. obcisłe skórzane czarne matowe rurki, czy spodnie z lekko rozszerzanymi nogawkami.

[link widoczny dla zalogowanych]


[link widoczny dla zalogowanych]



To ja coś dodam owszem skóra skóra ale widocznie nie miałeś odczynienia z eko skórą z markowych sklepów co cenami dorównuje juz skórze prawdziwej , są różnorakie fasony począwszy od leginsów a skończywszy na spodniach .
i Po raz kolejny zaznaczę czy ktoś tu mówił o dyskontach ????
dużo ludzików w Polsce choć lubi skórę czy coś w tym rodzaju to nie umie odróżnić eko skóry od skóry na foto a już nie wspomnę o latexie którego mylą z lacką . Dodam ze ciebie i Leather polecam się wybrać do Luksemburga do markowych sklepów i zobaczysz eko skórę i skórę i do póki nie poczytasz metki nie odróżnisz jednego od drugiego.

a na marginesie dodam ze ja wole extra eko skóre bo lepiej się dopasowuje do kobiecej figury

i do ciebie i do latherJ który mi zarzucił ze mam sobie poszukać Kobiety

odpowiadam Kobietę mam wysoka 170 i na co dzień chodzi w spodniach eko skóra i czasami skóra ale jak sama stwierdziła woli eko skórę bo jest bardziej elastyczna

I dodam każdy lubi co lubi , to po co ta zbędna polityka pisania bo nie zaglądam bo nie ma skóry Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

wiecie Koń by się uśmiał tylko jak byś na miesicie zobaczył jeden z drugim wysoka kobietę , zadbaną w obcisłych spodniach z eko skóry i kozakach to byś szedł za nią z wywieszonym jęzorem

A pani na przedstawionych zdjęciach tez może mieć eko skórę kolejna prawda , i nie chodzi aby coś błyszczało

I tak jak powiedziałem jeśli kupi się eko skórę z markowych sklepów i zrobi się foto jeden z drugim nie odróżni skóry od eko skóry

I dodam ze nie specjalnie się sprzeczam bo mam racje , ale nie dość ze handlowałem 10 lat wyrobami z skóry i eko skóry a te rzeczy sprowadzałem za granicy to tyle

A na Koniec pokaże wam fotki byłej w tak zwanej jak wy to nazywacie Tandetnej eko skórze ( leginsy )

[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

od cała Prawda Razz Razz Razz Razz Razz Razz Laughing


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Czw 7:57, 09 Mar 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
koneser



Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 186
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 12:08, 27 Lis 2017    Temat postu:

Drodzy użytkownicy napiszcie dlaczego nie udzielacię się może wspólnie rozruszamy forum. Niestety kiedyś mnóstwo było skór teraz moda się zmieniła i króluja ekoskóry lub z materiału wyglądające jak skóra. Skór mało jest. Więc czekam sugestie. Pozdrawiam

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
madawc



Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 187
Przeczytał: 3 tematy

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 23:17, 27 Lis 2017    Temat postu:

koneser napisał:
Drodzy użytkownicy napiszcie dlaczego nie udzielacię się może wspólnie rozruszamy forum. Niestety kiedyś mnóstwo było skór teraz moda się zmieniła i króluja ekoskóry lub z materiału wyglądające jak skóra. Skór mało jest. Więc czekam sugestie. Pozdrawiam


Powiem tak...Ja w temacie wszelkich skór będę dla wszystkich nowicjuszem, bo dopiero próbuję wejść w ten temat. Gdy wrzucałem tutaj jakieś zdjęcia/filmy, to przeważnie byłem besztany, że "co ja wrzucam, jakieś gunwo" i głównie szła krytyka. Niestety, kilku wiecznych malkontentów na tym forum zniechęciło mnie do udzielania się.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leatherforum Strona Główna -> Dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin