Forum Leatherforum Strona Główna Leatherforum
Skóra i futra
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kto z was nosi skórę?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leatherforum Strona Główna -> Dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damix199



Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 19:59, 11 Mar 2009    Temat postu: Kto z was nosi skórę?

Myśle że warto spytać się kto z was nosi skóre?

Ja mam dwie pary skórzanych spodni, czarne i brązowe.

A wy?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
tomino2



Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1417
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 21:52, 11 Mar 2009    Temat postu:

Ja też zakładam skórę. Nie za często, ale zawsze.
Czarne spodnie z grubej skóry o jeansowym kroju, a do tego "ramoneska". Very Happy
Dobrze się w tym czuję Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
technical_lover



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 339
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 18:14, 12 Mar 2009    Temat postu:

Ja lubię cieniutkie skóry.. niestety, rzadko kiedy można znaleźć męskie ubrania z takiej właśnie skóry (przede wszystkim bardzo mięciutko wyprawionej jagnięcej)... mam lekką kurtkę z takiej właśnie fajnej skóry (przecena w Peek & Cloppenburg z bodaj 7 stówek na 4... udało się).. i 3 pary spodni (jestem maniakiem spodni)

Noszę różnie, głównie między październikiem a grudniem i od końca lutego do maja... raczej, gdy jest ciemno i staram się unikać publicznych miejsc.. moja kobieta już mnie rozumie z tą manią (kupiłem Jej spodnie i spódnicę, ale nie "bierze" Jej skóra tak, jak mnie), choć nie rozumie np. tego, że wolę być w towarzystwie kobiet niż mężczyzn gdy mam na sobie spodnie skórzane... strasznie podnieca mnie wizja przebywania w skórzanych spodniach w pobliżu znajomych kobiet, które nie wiedzą o mojej manii)

Lubię ubrać się tak dość szykownie, że np. fajny sweter, skórzane spodnie, skórzane, lekkie buty (niedawno kupiłem fajne wysokie takie sportowe skórzane buty w Diversie ...może ktoś widział, bodaj za 219 PLN)... "dobrze" mi w tym...

Ciągnąc temat dalej - kiedyś strasznie się wstydziłem wyjść w skórzanych spodniach... wychodziłem najdalej na klatkę, góra na ulicę (mieszkałem jeszcze sam, w innym mieście).. teraz spokojnie wychodzę na miasto, ale jednak z regułami, jakie opisałem wyżej... lubię to uczucie w przełyku kroczące aż do żołądka i lekko chłodne palce, gdy 2-3 dni po ostatnim opróżnieniu prostaty wychodzę w skórzanych spodniach o zmroku, jest lekki, jesienny chłodek i mijam jakieś fajne dziewczyny : )

Chciałbym zakupić jakieś fajne, mięciutkie rękawiczki, ale.. wszystkie, które mi się podobają (materiałem) są.. damskie! : )


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez technical_lover dnia Czw 18:21, 12 Mar 2009, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
tomino2



Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1417
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 18:16, 12 Mar 2009    Temat postu:

technical_lover napisał:
...jestem maniakiem spodni : )

Ja też. Spodnie najważniejsze Very Happy
Ale innymi skórzanymi wdziankami nie gardzę Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mrnemo



Dołączył: 02 Sie 2008
Posty: 2437
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 24 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: zachodniopomorskie
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 20:40, 12 Mar 2009    Temat postu:

technical_lover napisał:

Noszę różnie, głównie między październikiem a grudniem i od końca lutego do maja...


Ogólnie wszystko rozumiam - takie a nie ine sie podobają , unikanie miejsc .. ok... ale o co chodzi z powyżej cytowanym "przedziałem czasu"? wiem że są różne fetysze i manie ale za cholerę tego nie mogę rozgryżc , że wtedy kiedy zimno to rozumiem ale nie dlaczego od pażdz. do maja tylko z 2-miesięczną przerwą ? i dlaczego w maju (kiedy już robi się cieplo) tak a w styczniu nie?

technical lover - jesli to nie tajemnica wytłumacz nam to .. tak z ciekawości... Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
damix199



Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 21:13, 12 Mar 2009    Temat postu:

Moja dziewczyna uwaza ze chlopak ktory nosi skore jest ciachem ^^
Bardzo lubi gdy zakladam spodnie skorzane. Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
[insane]



Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 720
Przeczytał: 10 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Brzeg
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 21:19, 12 Mar 2009    Temat postu:

Ja też chodzę, ale głownie jesień - zima i to na ulicy, najczęściej podróżując po dużych miastach. Ja mam tak, że lubię dobre, markowe rzeczy i jestem po tym względem wybredny Wink
Mój zestaw to najczęściej czarny sweter, na to kurtka w tym stylu :
Kod:
http://cgi.ebay.com/DIESEL-LEATHER-MOTORCYCLE-BIKER-BLACK-JACKET-jeans-s-M_W0QQitemZ270344069182QQcmdZViewItemQQptZUS_CSA_MC_Outerwear?hash=item270344069182&_trksid=p3911.c0.m14&_trkparms=72%3A1205%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318%7C301%3A0%7C293%3A1%7C294%3A50 - aukcja wygasła

Spodnie to klasyczne skorzane jeansy GAP (polecam!), kupione wręcz za grosze, a były NOWE i kosztowały ułamek tej sumy, po której były swego czasu sprzedawane, takie jak te :
Kod:
http://images44.fotosik.pl/77/225787cf998ce3fa.jpg
http://images45.fotosik.pl/77/1521d7d30daf78da.jpg
http://images36.fotosik.pl/73/933760a56eab0834.jpg - zdjęcia usunięte

Ogólnie ciepło, wygodnie, efektownie Wink

Ps. Mam jedna parę takich spodni GAP na sprzedaż.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez [insane] dnia Czw 21:21, 12 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lederhose



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 12:09, 13 Mar 2009    Temat postu:

Ja też uwielbiam spodnie. Mam 4 pary ale tylko we dwie się mieszczę. Mam do tego kurtkę skórzana, płaszczyk do kolan i koszulę. Faceci w skórzanych spodniach to są faktycznie ciacha!

Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ledermacher



Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 12:15, 13 Mar 2009    Temat postu:

Ja mam skóry sporo... część musiałem pooddawać, bo jakoś zawsze za duże rozmiary kupiłem Confused . Lubię spodnie z jagnięcej skóry, mają tylko małą wadę, że się gniotą. Denerwuje mnie tylko, że ciężko kupić w innym kolorze niż czarny. Do tego zwykle zakładam jakiś sweterek albo golfik -> ważne żeby nie wisiał jak szmata. Nie cierpię za dużych ubrań. Kupiłem też śliczny długi płaszcz skórzany, ale jakoś nie umiem w nim chodzić. Zostaje mi tylko 3/4.
Nie przepadam za kurtkami, zwłaszcza krótkimi i na zamek. Poluję też na jakieś futerka typu płaszcz 3/4 z norki albo króliczka epilowanego. Będzie fajnie pasować do skórzanych spodni. Czasami ubieram spodnie i płaszcz skórzany, ale jakoś mi taki zestaw nie pasuje (chyba za dużo skóry, strasznie to jednolite).
Ważne też są buty i... skarpetki Surprised . Już chyba o tym pisałem, ale warto przypomnieć, że do CZARNYCH spodni zakładamy ZAWSZE CZARNE buty i CZARNE skarpetki. Wiele osób tego nie wie. Oczywiście buty typu adidasy, trampki odpadają. Właściwie do skórzanych spodni dobre są tylko buty skórzane, jakieś "lakierki" czy coś w tym stylu.
Na zimę istotne są rękawiczki. Jak ktoś nie ma zbyt potężnej łapy, to może kupić sobie damski (o ile bierzemy pod uwagę taki podział). Są one zwykle lepiej uszyte. Jak przymierzam czasami męskie, to mam wrażenie, że zakładam rękawice robocze, albo spawalnicze. Druga sprawa, że rękawiczki "damskie" są zazwyczaj dłuższe. Mnie ciągle denerwowało, że wiatr wiał mi po nadgarstkach, więc kupiłem długie rękawiczki ok. 40cm. W nowych pokazach mody, są już takie męskie Very Happy .


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
koneser



Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 186
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 17:02, 13 Mar 2009    Temat postu:

Lederhose kiedyś szukając forum o tematyce odzieży skórzanej przypadkowo wpadłem na forum [link widoczny dla zalogowanych] te klimaty powinny cie zainteresować. Mnie akurat ponowie w skórach nie interseują ,ale mozesz wejść na to forum i zobaczyć.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lederhose



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 15:20, 16 Mar 2009    Temat postu:

Dzięki za info koneser. A przy okazji to jak się ubieracie, tzn. dodatki do spodni. Jakie buty? Częśc preferuje modę "na motor" czyli skórzane spodnie, kurtka (ramona) i buty, najczęściej kowbojki. Ale można też trochę pokombinować, np. pólbuty czy może coś w stylu sportowym. Co o tym sądzicie? Macie większe doświadczenie (żeńskiej części społeczeństwa) - jak dziewczyny widzą to swoimi oczyma? Czasem ubieram sie na grzecznego chłopczyka czyli spodnie skórzane, koszula i sweterek (czarny w paski) i płaszczyk skórzany 3/4. Co o tym sądzicie? A czy wogóle do skórzanych spodnie pasuje kurtka nieksórzana?
Ledermacher: czasem ubieram do czarnych spodnie ciemnobrązowe buty do połowy łydki (kupiłem w Deichmanie) i oczywiście czarne skarpety:-) i wg całkiem to pasuje do siebie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
technical_lover



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 339
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 18:22, 16 Mar 2009    Temat postu:

Ja lubię czarne, skórzane buty.. mam jedne takie twarde, trochę wyjściowe, a niedawno kupiłem mięciutkie, lekko trampkowate w Diversie...

W ogóle, to zastanawiam się nad wrzuceniem swojej fotki na stylio.pl bez głowy : ) w celu propagowania zachowań 'skórowych' : )

EDIT:

Na razie do tego 'dojrzewam' : )


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez technical_lover dnia Pon 18:32, 16 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lederhose



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 18:25, 16 Mar 2009    Temat postu:

Jestem jak najbardziej za! Umieśc fotki, z chęcią podpatrzę jakieś nowe pomysły!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
[insane]



Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 720
Przeczytał: 10 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Brzeg
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 15:58, 10 Kwi 2009    Temat postu:

Chodzac ostatnio po sklepach bardzo sposobaly mi sie skorzane kurtki PUMA. Co prawda cena tez jest "ekstra", ale skora to skora, w sam raz na wiosne. Moim zdaniem bardzo fajnie uszyte.

Polecam chociaz zobaczyc, a moze Ktos i sie skusi. Jezeli ma Ktos mozliwosc zobaczenia "na zywo" jak one wygladaja, to bardzo bym prosil o opinie. zastanawiam sie nad nimi.

Link do sklepu online, w wyszukiwarce wpiszcie "leather jacket".

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez [insane] dnia Pią 16:01, 10 Kwi 2009, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Pią 18:54, 10 Kwi 2009    Temat postu:

Zaj***** są te pumy cena taka za dobrą kórtke skórzaną gdzieś ok ponad 10 baniek na złoty. Tylko gdzie w Polsce to dostaniesz bo na necie lipa żeby jakaś polska strona była żeby sobie zamówić Sad bo szukac po galeriach i centrach to mało prawdopodobne
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leatherforum Strona Główna -> Dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin